• Hey, guest user. Hope you're enjoying NeoGAF! Have you considered registering for an account? Come join us and add your take to the daily discourse.

GAF mówi po polsku, przynajmniej tutaj... (Polish language thread)

Status
Not open for further replies.

Accoun

Member
Polańskiego na pewno. Chyba, że tylko srają na niego "mimo bycia dobrym reżyserem", powtarzając obiegową opinię, że dobre filmy robił.
 

Ciastek3214

Junior Member
Lol.

Btw. Ciekawe czy nie nasi gafferzy widzieli jakieś polskie filmy.

Trza by było zrobić jakieś tłumaczenie i wrzucić na Youtuba.

Polańskiego na pewno. Chyba, że tylko srają na niego "mimo bycia dobrym reżyserem", powtarzając obiegową opinię, że dobre filmy robił.

Już nawet swojego reżysera co robi filmy gdzie za granicą mówią że zajebiste nie można chwalić, bo jeszcze powiedzą że pedofili popieramy a na GAFie na wszystko jest obrona.
 

GrayFoxPL

Member
Polańskiego na pewno. Chyba, że tylko srają na niego "mimo bycia dobrym reżyserem", powtarzając obiegową opinię, że dobre filmy robił.

Trza by było zrobić jakieś tłumaczenie i wrzucić na Youtuba.



Już nawet swojego reżysera co robi filmy gdzie za granicą mówią że zajebiste nie można chwalić, bo jeszcze powiedzą że pedofili popieramy a na GAFie na wszystko jest obrona.

A faktycznie Polański. A co tam - zajebisty reżyser-pedofil. XD

Co musi umrzeć jak Majkel żeby o nim dobrze mówić?
 
Lol.

Btw. Ciekawe czy nie nasi gafferzy widzieli jakieś polskie filmy.

Dzien swira

Kiler

And a whole bunch of other polish stuff from my parents childhood (black & white films mind you - don't recall the names)

And I know you guys are gonna kill me for this but Kasia Figura used to be pretty hot when she was younger. Dat curvy figure /clenching lip
 

Ciastek3214

Junior Member
Dzien swira

Kiler

And a whole bunch of other polish stuff from my parents childhood (black & white films mind you - don't recall the names)

And I know you guys are gonna kill me for this but Kasia Figura used to be pretty hot when she was younger. Dat curvy figure /clenching lip

Well, you are as Polish to me as any other Pole, welcome.
 

GrayFoxPL

Member
Dzien swira

Kiler

And a whole bunch of other polish stuff from my parents childhood (black & white films mind you - don't recall the names)

And I know you guys are gonna kill me for this but Kasia Figura used to be pretty hot when she was younger. Dat curvy figure /clenching lip

Awesome!

No Pole will kill you for praising Kasia Figura, might call you "brother!" though. :]
 

Polk

Member
Dzien swira

Kiler

And a whole bunch of other polish stuff from my parents childhood (black & white films mind you - don't recall the names)

And I know you guys are gonna kill me for this but Kasia Figura used to be pretty hot when she was younger. Dat curvy figure /clenching lip
Her role in "Pierścień i róża", mmmmmm
 

Ins

Neo Member
Witam :)

Zarejestrowany jestem juz od dwoch lat i mimo, ze codziennie przegladam GAFa to nie napisalem ani jednego posta. No ale w takim temacie wypadalo sie odezwac :)
 

GrayFoxPL

Member
Witam :)

Zarejestrowany jestem juz od dwoch lat i mimo, ze codziennie przegladam GAFa to nie napisalem ani jednego posta. No ale w takim temacie wypadalo sie odezwac :)

Oo no i git.Witaj. Zacznij pisać posty, dobra rzecz i zbliża do całkowitego objęcia GAFu przez nas (i Koreańczyków).
 
Awesome!

No Pole will kill you for praising Kasia Figura, might call you "brother!" though. :]

Well, you are as Polish to me as any other Pole, welcome.

I'm happy to be here!

eddie-murphy-coming-to-america.jpg


Objective: Infiltrating polish GAF infrastructure: Status: accomplished
 

Az

Member
Used to be a regular at a great Polish bar in Denver. Don't remember the names, but you guys have some pretty decent beer.
 

Alastor

Member
Used to be a regular at a great Polish bar in Denver. Don't remember the names, but you guys have some pretty decent beer.

Best beer in the world.

Well, I'm not really an expert, as I only drink polish ones. But they ARE great, and I'm not complaining about any lack of diversity.

Temat dodany do ulubionych ;P
 

Mr_Zombie

Member
Wow, tak dziwnie pisać i czytać na GAFie po polsku :D
Swoją drogą to się nawet ostatnio zastanawiałem, czemu nikt nie założył jeszcze PolishGAF.
 

Mr_Zombie

Member
Jestem ciekaw, ilu naszych tu w ogóle pisze. Kilka osób znam z innego forum, kilku podejrzewałem, że są z Polski (głównie po ksywkach)... ciekawe, czy ktoś mnie zaskoczy. :p
 

Ciastek3214

Junior Member
Okej GAF: "Czterej Pancerni" czy "Stawka".

Stawka, thriller trzymający w napięciu jak trzytygodniowy stolec.

Jestem ciekaw, ilu naszych tu w ogóle pisze. Kilka osób znam z innego forum, kilku podejrzewałem, że są z Polski (głównie po ksywkach)... ciekawe, czy ktoś mnie zaskoczy. :p

Perkel, KKRT, subversus, McHuj... kto jeszcze?
 

CassSept

Member
Kiedyś myślałem żeby nawet założyć ale stwierdziłem że ech, ilu może tu nas być, trzech na krzyż i tyle?

McHuj, lol, oryginalnie. Kiedyś widywałem posty CastorKriega którego kojarzyłem z czasów jak jeszcze pisywałem po polskich forach o grach, ale widzę że bana ma, meh.
 

Mr_Zombie

Member
Z tych mi znanych na 100% to jeszcze Castor Krieg (nawet nie wiedziałem, że zarobił bana) oraz kiedyś jeszcze pisał tu Juras (chyba już go nie ma, bo dawno go nie widziałem w żadnym temacie).
 

GrayFoxPL

Member
Okej GAF: "Czterej Pancerni" czy "Stawka".

Pancerni i Szarik. Jak urodził mi się siostrzeniec to śpiewałem mu "deszcze niespokojne..." jako kołysankę. Usypiał w mig.

Jestem ciekaw, ilu naszych tu w ogóle pisze. Kilka osób znam z innego forum, kilku podejrzewałem, że są z Polski (głównie po ksywkach)... ciekawe, czy ktoś mnie zaskoczy. :p

Czaicie taki serial "Uśpiona komórka"? Z nami i Gafem jest tak samo.

Stawka, thriller trzymający w napięciu jak trzytygodniowy stolec.

Lol Bruner przygłupem był.
 

CassSept

Member
Hmmm, Mr_Zombie teraz jak tak patrze to chyba nawet coś kojarzę, w sumie nick dosyć popularny więc nigdy nie połączyłem ale coś przez mgłę mi się przebija. A Castora szukałem właśnie czy nadal postuje i znalazłem że chyba perma dostał pół roku temu.

Pancerni i Szarik. Jak urodził mi się siostrzeniec to śpiewałem mu "deszcze niespokojne..." jako kołysankę. Usypiał w mig.

Na karaoke polecam deszcze niespokojne, kozak
 

Ragus

Banned
to óczucie, kiedy mam konto na gafie, a inni rodacy tylko podziwiają

@GrayFoxPL

Skąd ty masz te wszystkie śmieszne obrazki/gify, co wstawiasz do tematu Pics that make you laugh? Zawsze mam największą bekę z twoich wstawień.
 

Accoun

Member
"Orła cień" i "To nie ja byłam Ewą" też wymiata.

Tu w Szczecinie mamy gościa w sklepie z grami, który kozaczy jeśli chodzi o "Orła Cień" na Singstarze. Jak były te nasze bieda-targi, to na swoim stoisku zawsze był chętny do zaśpiewania na dwie osoby. Podobno nawet zniżkę symboliczną dawał, jak ktoś lepiej zaspiewał. :p
 

GrayFoxPL

Member
to óczucie, kiedy mam konto na gafie, a inni rodacy tylko podziwiają

@GrayFoxPL

Skąd ty masz te wszystkie śmieszne obrazki/gify, co wstawiasz do tematu Pics that make you laugh? Zawsze mam największą bekę z twoich wstawień.

A głównie z tumblerów albo pojebanych stron jak Kwejk.pl, jebzdzidy.pl albo ujarani.pl ale tublery najlepsze. Czasem jak widzę jakąś fajną scenke w filmie to robię gifa sam. Raz zobaczyłem jak jakiś serwis gifbin albo 4gifs zajął mojego gifa to byłem dumny jak Siara w Kilerze.

A propos. W tamym thredzie Pics that make you laugh? Wystawiałem z setke dupeczek gifów jak nie więcej przez miechy, bez problemów, aż jakiś przydupas się poskarżył modom i bana zarobiłem za coś co robiłem od miechów.
Ale nie mogę się powstrzymać i znów postuje laski.:p
 

MiKeD

Banned
I'm gonna have to get both series then. Parents used to watch both series and always wondered if they are any good. Saw these sweet boxsets at the Mediamarkt in Warszawa couple of weeks ago.

Ja nie umiem pisac po polsku :( Jeszcze codziennie rozmawiam z rodicami po polsku i umiem czytac, ale pisac to juz dupa zbita. Mieszkalem jeden roczek w Polsce. Szkoda ze nigdy sie nie nauczylem.

So I'm mainly gonna have to reply in English because one sentence takes me like 5mins with the help of Google lol. Also, these keyboard obviously don't have all the letters you use in the Polish alphabet.
 

Ragus

Banned
A głównie z tumblerów albo pojebanych stron jak Kwejk.pl, jebzdzidy.pl albo ujarani.pl ale tublery najlepsze. Czasem jak widzę jakąś fajną scenke w filmie to robię gifa sam. Raz zobaczyłem jak jakiś serwis gifbin albo 4gifs zajął mojego gifa to byłem dumny jak Siara w Kilerze.

A propos. W tamym thredzie Pics that make you laugh? Wystawiałem z setke dupeczek gifów jak nie więcej przez miechy, bez problemów, aż jakiś przydupas się poskarżył modom i bana zarobiłem za coś co robiłem od miechów.
Ale nie mogę się powstrzymać i znów postuje laski.:p

Nienawidzę jak użytkownicy na siłę bawią się w modów. Jest to zresztą bardzo częste na tym forumku.

japierdolxpwrhne.jpg


So I'm mainly gonna have to reply in English because one sentence takes me like 5mins with the help of Google lol. Also, these keyboard obviously don't have all the letters you use in the Polish alphabet.

Your polish is quite ok ;)
 

Ciastek3214

Junior Member
I'm gonna have to get both series then. Parents used to watch both series and always wondered if they are any good. Saw these sweet boxsets at the Mediamarkt in Warszawa couple of weeks ago.

Ja nie umiem pisac po polsku :( Jeszcze codziennie rozmawiam z rodicami po polsku i umiem czytac, ale pisac to juz dupa zbita. Mieszkalem jeden roczek w Polsce. Szkoda ze nigdy sie nie nauczylem.

So I'm mainly gonna have to reply in English because one sentence takes me like 5mins with the help of Google lol. Also, these keyboard obviously don't have all the letters you use in the Polish alphabet.

They're both classics, you should also watch other classic TV series, like "07 zgłoś się".

Nienawidzę jak użytkownicy na siłę bawią się w modów. Jest to zresztą bardzo częste na tym forumku.

Przez jakiś czas Amir0x bawił się w moda, a potem się okazało że on na serio był modem. Łot a tłist.
 

Mr_Zombie

Member
A propos. W tamym thredzie Pics that make you laugh? Wystawiałem z setke dupeczek gifów jak nie więcej przez miechy, bez problemów, aż jakiś przydupas się poskarżył modom i bana zarobiłem za coś co robiłem od miechów.
Ale nie mogę się powstrzymać i znów postuje laski.:p

Ten temat rządzi się swoimi prawami, które się chyba zmieniają z dnia na dzień, ewentualnie z moda na moda. O ile kojarzę, to przecież ThoseDeafMutes cały czas siedzi w tym temacie i chyba nigdy nie robił problemów co do tych gifów. Nie rozumiem zresztą tych wszystkich jęczyków z tego tematu - jeżeli coś ci się nie podoba (jest nieśmieszne, albo było już wklejone) to wystarczy przescrollować niżej i *pyk*, już nie ma. Ale jak widać nie tylko w Polsce ludzie lubią narzekać z byle powodu :p

Ja nie umiem pisac po polsku :( Jeszcze codziennie rozmawiam z rodicami po polsku i umiem czytac, ale pisac to juz dupa zbita. Mieszkalem jeden roczek w Polsce. Szkoda ze nigdy sie nie nauczylem.

So I'm mainly gonna have to reply in English because one sentence takes me like 5mins with the help of Google lol. Also, these keyboard obviously don't have all the letters you use in the Polish alphabet.

Where do you live now?
 

GrayFoxPL

Member
I'm gonna have to get both series then. Parents used to watch both series and always wondered if they are any good. Saw these sweet boxsets at the Mediamarkt in Warszawa couple of weeks ago.

Ja nie umiem pisac po polsku :( Jeszcze codziennie rozmawiam z rodicami po polsku i umiem czytac, ale pisac to juz dupa zbita. Mieszkalem jeden roczek w Polsce. Szkoda ze nigdy sie nie nauczylem.

So I'm mainly gonna have to reply in English because one sentence takes me like 5mins with the help of Google lol. Also, these keyboard obviously don't have all the letters you use in the Polish alphabet.

Ale napisałeś i to lepiej niż by to zrobił Bronek The President.

2 tygodnie z nami i będziesz jak ten wieszcz(poeta), tylko nie klnij tyle bo rodzice cię odeślą do Polski :D.

Tamte seriale to klasyki ale starsze niż Pewexy.

Z nowych polecam Pitbulla, Glinę i pierwszy sezon Oficera.
 

Ciastek3214

Junior Member
Ale napisałeś i to lepiej niż by to zrobił Bronek The President.

2 tygodnie z nami i będziesz jak ten wieszcz(poeta), tylko nie klnij tyle bo rodzice cię odeślą do Polski :D.

Tamte seriale to klasyki ale starsze niż Pewexy.

Z nowych polecam Pitbulla, Glinę i pierwszy sezon Oficera.

Mógłby też obejrzeć parę dobrych filmów. Psy, Sztos, Chłopaki nie płaczą itd.
 

GrayFoxPL

Member
Mógłby też obejrzeć parę dobrych filmów. Psy, Sztos, Chłopaki nie płaczą itd.

O właśnie, właśnie.

Dodam jeszcze Poranek kojota, Kroll, Szczęśliwego Nowego Jorku, Fuks, Demony wojny wg Goi, Sezon na leszcza, Operacja Samum, Złoto dezerterów.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom