• Hey, guest user. Hope you're enjoying NeoGAF! Have you considered registering for an account? Come join us and add your take to the daily discourse.

GAF mówi po polsku, przynajmniej tutaj... (Polish language thread)

Status
Not open for further replies.

GrayFoxPL

Member
Nienawidzę jak użytkownicy na siłę bawią się w modów. Jest to zresztą bardzo częste na tym forumku.

japierdolxpwrhne.jpg




Your polish is quite ok ;)

Ten temat rządzi się swoimi prawami, które się chyba zmieniają z dnia na dzień, ewentualnie z moda na moda. O ile kojarzę, to przecież ThoseDeafMutes cały czas siedzi w tym temacie i chyba nigdy nie robił problemów co do tych gifów. Nie rozumiem zresztą tych wszystkich jęczyków z tego tematu - jeżeli coś ci się nie podoba (jest nieśmieszne, albo było już wklejone) to wystarczy przescrollować niżej i *pyk*, już nie ma. Ale jak widać nie tylko w Polsce ludzie lubią narzekać z byle powodu :p

Co racje to racje.

A propos. Za co zostaliście zbanowani?

Mnie z 5 razy ale najdziwacznieszy ban był jak zaśmiałem się z "szowinistycznego" żartu innego postera, który za to został zbanowany. Ze 2 miechy dostałem i miałem "dołączyć do kolegi". Wiecie jak w Polsce - nawet dziewczyny się śmieją z szowinistycznych kawałów. Taka nadwrażliwość tutaj mnie często zaskakuje, banem ;).
 

Accoun

Member
Dodam jeszcze Poranek kojota, Kroll, Szczęśliwego Nowego Jorku, Fuks, Demony wojny wg Goi, Sezon na leszcza, Operacja Samum, Złoto dezerterów.

Z tych nowszych, to 80 Milionów wydawało mi się całkiem fajne. Choć filmów zbyt dużo nie oglądam (zwłaszcza polskich), to może nie mam porównania. ;-)



Mnie tam jeszcze nie zbanowali. Z takich dużych forów, to ostatnio dostałem bana na Head-Fi, ale zdołałem wrócić po pół godziny.
 

Ciastek3214

Junior Member
Ja nie dostałem bana. Chociaż gdybym z moim ziomkiem Liquidmetal14 przelewaliśmy na posty nasze hejtowanie na Wii U, to by się z dziesięć trafiło :p
 

CassSept

Member
Ten temat rządzi się swoimi prawami, które się chyba zmieniają z dnia na dzień, ewentualnie z moda na moda. O ile kojarzę, to przecież ThoseDeafMutes cały czas siedzi w tym temacie i chyba nigdy nie robił problemów co do tych gifów. Nie rozumiem zresztą tych wszystkich jęczyków z tego tematu - jeżeli coś ci się nie podoba (jest nieśmieszne, albo było już wklejone) to wystarczy przescrollować niżej i *pyk*, już nie ma. Ale jak widać nie tylko w Polsce ludzie lubią narzekać z byle powodu :p

ThoseDeafMutes jest ogarnięty, problem mógł się pojawiać jeżeli ktoś raportnął to do innego moda i pewnie wtedy powstawały problemy.

Ja miałem raczej słabe bany, patrząc na to jak czasami przesadnie jest traktowana poprawność często staram się łagodzić posty więc jakoś udało mi się ominąć jakichś większych.

Pierwszego bana dostałem na początku 2k8 za coś co zostało odebrane jako "trollowanie" (w temacie typu "X czy Y" o grze na PS3 odpisałem żeby sprzedał PS3 i kupił Wii dla SSBB, z perspektywy czasu idiotyczne kompletnie) i dostałem chyba tydzień odsiadki.

Drugi był na samym początku E3 2008, w temacie o konferencji MS walnąłem "Posting in a legendary thread" i nara, ban na czas trwania E3. Dzięki bogu w tym przypadku.

Ale przez ostatnie 5 lat nic, odpukać

Edit: No, 80 milionów było git no i oczywiście Drogówka, chociaż troszkę przereklamowana. Ogólnie z kinem powiedziałbym że jest dosyć lepiej niż to co się działo 5-10 lat temu.
 

Mr_Zombie

Member
Na razie mam czyste konto i raczej dążę do tego, by tak pozostało ;)

Nie po to czekałem ponad półtora roku na akceptację konta (jedno zostało odrzucone po ok. roku, drugie zostało zaakceptowane po kilku miesiącach), by zostać zbanowany za byle co. :p
 

GrayFoxPL

Member
Z tych nowszych, to 80 Milionów wydawało mi się całkiem fajne. Choć filmów zbyt dużo nie oglądam (zwłaszcza polskich), to może nie mam porównania. ;-)



Mnie tam jeszcze nie zbanowali. Z takich dużych forów, to ostatnio dostałem bana na Head-Fi, ale zdołałem wrócić po pół godziny.

80 Milionów jest faktycznie bardzo fajny.

Miech, dwa albo trzy bana na Gafie to prawdziwa mordęga. Ciągle się łapiesz na tym, żeby napisać posta a nie możesz. Po takich 3 miesiącach czułem się jak męczennik.

Edit: Co wy prawie wszyscy takie dziewice bezbanowe? :p A ja myślałem, że jestem w miarę grzeczny :(.
 

Ciastek3214

Junior Member
80 Milionów jest faktycznie bardzo fajny.

Miech, dwa albo trzy bana na Gafie to prawdziwa mordęga. Ciągle się łapiesz na tym, żeby napisać posta a nie możesz. Po takich 3 miesiącach czułem się jak męczennik.

Edit: Co wy prawie wszyscy takie dziewice bezbanowe? :p A ja myślałem, że jestem w miarę grzeczny :(.

Comiesięczne ssanie czarnego, dwumetrowego, bishowego pytonga pomaga :p
 

CassSept

Member
I think it was later somewhere prior to 1983~1984.

Sorry za opuzninona reply, ale bylem w silowni, jestem tez czlonkiem Fitness-GAF'u i musze to uzasadniać. :p

Your parents escaped prior to '83?



Mówiłem wam, kogo by wypuścili przed końcem stanu wojennego, to jest podejrzane.
 
No coś podobnego .... Polacy na GAFie.

Ja emigrowalem do Kanady w 84'ym roku to niestety mój Polski nie jest najlepszy.

Chyba nie jestem jedyny z Warszawy ? :)
 

Ragus

Banned
A propos. Za co zostaliście zbanowani?

Ziomek ściągnął sobie na wii iso z Xenoblade Chronicles. Napisałem w OT o grze, że widziałem grę u kolegi i aż chyba kupię oryginała.

Dostałem krótkiego bana za piractwo iksde.


EDIT: ej chłopaki, ale chyba mnie nie sprzedacie, co?
 

Mr_Zombie

Member
...

EDIT: ej chłopaki, ale chyba mnie nie sprzedacie, co?

Przecież dostałeś już za to bana. ;)

Zresztą tak jak napisał Nilaul, jeżeli ktoś się bardzo postara*, to korzystając z Google Translate może przeczytać ten temat w swoim ojczystym języku.

*ale naprawdę musi się bardzo postarać; przed chwilą zobaczyłem, jak niektóre posty z tego tematu wyglądają po przetłumaczeniu na angielski -- po kilku wpisach wymiękłem :p

Hi Polish people, do you hate Russia?

I can't speak for everyone, but no (at least not in general as hating the nation or hating all citizens of Russia). There are Russophobes in Poland, unfortunately, who try to build their politics by presenting Russians as enemies etc., but those are sad people.
 
Hahaha... man, I miss Poland. I may visit it next month though.

Reading this thread is kind of daunting. I had a very strict innocent catholic upbringing. It's not like I know dirty words like kutas, pipca, chuj, dupa, kurwa, spierdalaj, and fiut i inne przekleństwa.

Nope. Thats all your guys fault :-(
 

Ciastek3214

Junior Member
Hahaha... man, I miss Poland. I may visit it next month though.

Reading this thread is kind of daunting. I had a very strict innocent catholic upbringing. It's not like I know dirty words like kutas, pipca, chuj, dupa, kurwa, spierdalaj, and fiut i inne przekleństwa.

Nope. Thats all your guys fault :-(

You're welcome.
 

Mr_Zombie

Member
Hahaha... man, I miss Poland. I may visit it next month though.

Reading this thread is kind of daunting. I had a very strict innocent catholic upbringing. It's not like I know dirty words like kutas, pipca, chuj, dupa, kurwa, spierdalaj, and fiut i inne przekleństwa.

Nope. Thats all your guys fault :-(

Well, you can thank us then ;) You have no idea how many things and emotions you can express with a simple single word: "kurwa" :D
 

Polish highways and freeways in a nutshell.

Fix your goddamn assphalt Poland!

P.S: you have no idea how many near death experiences I've had with TIR's.


Well, you can thank us then ;) You have no idea how many things and emotions you can express with a simple single word: "kurwa" :D

Well I do know they use kurwa basically as a comma and punctuation/period some places in the country side. :p :)
 

Doczu

Member
No nareszcie jacys polay. Wroclawski GAFiarz sie odzywa, ex skizo.org, czasami gameonly (spad pisze KKRT, lol z niego wielki :D).
Siema panowie, chlejemy?
 

CassSept

Member
No nareszcie jacys polay. Wroclawski GAFiarz sie odzywa, ex skizo.org, czasami gameonly (spad pisze KKRT, lol z niego wielki :D).
Siema panowie, chlejemy?

No siema siema, kiedy?

Jak tam w ogóle te strony bo nie piszę już tam od jakichś 5 lat? Widzę że skizo dosyć podupadło ale GameOnly chyba jeszcze jakoś się toczy, nie?
 

Doczu

Member
No siema siema, kiedy?

Jak tam w ogóle te strony bo nie piszę już tam od jakichś 5 lat? Widzę że skizo dosyć podupadło ale GameOnly chyba jeszcze jakoś się toczy, nie?

No skizo upadlo tak z 2 lata temu prawie. Zycie sie tam toczy, najtwardsi bywaly dalej tam pisza. Za to gameonly stalo sie klubem oblizywaczy palek. Swojski klimat.
 

Doczu

Member
Jakub93 ze skizo się kłania :>

Nightmare ze skizo sie klania ;)

Przejmowac? Niby mozemy, ale tutaj jestesmy w mniejszosci. Rewolte zdusza w zarodku ;)

No i szlag mnie trafia jak nie moge polskich liter uzywac, pieprzone biurowe kompy.
 

Ciastek3214

Junior Member
Nightmare ze skizo sie klania ;)

Przejmowac? Niby mozemy, ale tutaj jestesmy w mniejszosci. Rewolte zdusza w zarodku ;)

No i szlag mnie trafia jak nie moge polskich liter uzywac, pieprzone biurowe kompy.

Spokojnie, zrobimy to na "Piłsudskiego", kto się pisze na zamach na EviLore? :p
 

Mr_Zombie

Member
No siema siema, kiedy?

Jak tam w ogóle te strony bo nie piszę już tam od jakichś 5 lat? Widzę że skizo dosyć podupadło ale GameOnly chyba jeszcze jakoś się toczy, nie?

GO jeszcze dycha. Na stronie poubywalo redaktorow, ale forum trzyma sie mocno. Chyba, bo obecnie zagladam tam tylko, jak cos sie zepsuje. Batalion Sony (SonyOnly) dalej trzyma wladze ;)
 

Ragus

Banned
Już nawet samo Nintendo chyba doszło do tego wniosku. No właśnie, wiadomo coś o tym, kto ma przejąć (jeżeli w ogóle) sprawy Niny w Polsce po tych chu.jkach ze Stadlbauera?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom