• Hey, guest user. Hope you're enjoying NeoGAF! Have you considered registering for an account? Come join us and add your take to the daily discourse.

GAF mówi po polsku, przynajmniej tutaj... (Polish language thread)

Status
Not open for further replies.

Nilaul

Member
Już nawet samo Nintendo chyba doszło do tego wniosku. No właśnie, wiadomo coś o tym, kto ma przejąć (jeżeli w ogóle) sprawy Niny w Polsce po tych chu.jkach ze Stadlbauera?

Neogaf zalatwyl Stadlbauera w Polsce xD :p (Czyli ja to dalem w internet, i pozniej go.nintendo i inne strony daly informacje o tym)
 

Nilaul

Member
W Polsce nie ma miejsca dla Nintendo... [*]

Jest ale trzeba było wydać kasę na promocje, a to dla Stadlbauera bylo za dużo. Nawet strona Nintendo i facebook Nintendo w Polsce pokazywało gry przed pol roku (np. pokazywało ze jest DS, a nie ma 3DS).
 

Doczu

Member
Jest ale trzeba było wydać kasę na promocje, a to dla Stadlbauera bylo za dużo. Nawet strona Nintendo i facebook Nintendo w Polsce pokazywało gry przed pol roku (np. pokazywało ze jest DS, a nie ma 3DS).

Nic nowego. Byla nawet pocieszna akcja o klubie nintendo dla polski, ale nastawienie polskiej spolecznosci bylo gorsze niz zerowy kontakt z nin pl i eu.
 

Ciastek3214

Junior Member
Dziwnie z tym Nintendo w Polsce, koledzy mówią: "Zagrałbym znowu na Pegazusie", a jak się ich pytam czemu nie na NESie to nie wiedzą co to jest.
 

CassSept

Member
GO jeszcze dycha. Na stronie poubywalo redaktorow, ale forum trzyma sie mocno. Chyba, bo obecnie zagladam tam tylko, jak cos sie zepsuje. Batalion Sony (SonyOnly) dalej trzyma wladze ;)

Jako fan Nintendo, o boże ile się z nimi nakłóciłem swego czasu, masakra. Srogie załamywanie rzeczywistości tam odchodziło.

W moim sercu na zawsze pozostanie swiatn.pl (*)

Oooo ta. Był ktoś z was na którymś ze zjazdów fanów Nintendo :D?
 

Doczu

Member
Jako fan Nintendo, o boże ile się z nimi nakłóciłem swego czasu, masakra. Srogie załamywanie rzeczywistości tam odchodziło.

E tam, dla mnie dobra beka poczytac co sie tam dzieje. Ja czasem to sie srogo posmiac lubie z tego co sie tam dzieje. Biedny KKRT jako PC Master Race nie ma tam latwego zycia :D
 

MiKeD

Banned
Where do you live now?

Juz mieszkam prawie cale zycie w Belgii. Fajnie tu.


Ale napisałeś i to lepiej niż by to zrobił Bronek The President.

2 tygodnie z nami i będziesz jak ten wieszcz(poeta), tylko nie klnij tyle bo rodzice cię odeślą do Polski :D.

Tamte seriale to klasyki ale starsze niż Pewexy.

Z nowych polecam Pitbulla, Glinę i pierwszy sezon Oficera.

Ha ok, bede probowal od czasu do czasu pisac po polsku ale ja nie mam duzo cierpliwosci. Moge sie wkurwic I bedzie po polskim pisaniu.


Mógłby też obejrzeć parę dobrych filmów. Psy, Sztos, Chłopaki nie płaczą itd.

O właśnie, właśnie.

Dodam jeszcze Poranek kojota, Kroll, Szczęśliwego Nowego Jorku, Fuks, Demony wojny wg Goi, Sezon na leszcza, Operacja Samum, Złoto dezerterów.

Myslie ze tylko ogladalem 3 Polskie filmy w moim zyciu: Seksmisja, Kiler i Kiler 2.
Nigdy nie bylem fanem polskiego kina.
 

pdk27

Member
Great thread. My wife is from Bialystok and moved to the U.S. two years ago. I've been trying to learn Polish since. Going to see how much of this I can read.
 

MiKeD

Banned
And it's kinda funny.

It literally, roughly translates into "what the whore is this!?". :)

My old folks really hate it when I use polish swears. They act too good for that kind of vocalbulary. :p

Same. My folks hate it when I say 'kurwa', but they thought me (those 2 vids are hilarious btw).
Especially with all the sports me and my dad watch, "Pizda" and "Kurwa" are probably the most used words when there are Polish teams/athletes involved lol.
 

CassSept

Member
Same. My folks hate it when I say 'kurwa', but they thought me (those 2 vids are hilarious btw).
Especially with all the sports me and my dad watch, "Pizda" and "Kurwa" are probably the most used words when there are Polish teams/athletes involved lol.

Euro 2008. Poland - Austria. 90th minute. Penalty.

Everybody, everywhere across the country, across all homes, all bars, all fan zones said the very same word at the very same time.
 

phaze

Member
W moim sercu na zawsze pozostanie swiatn.pl (*)

Ahhh światN i gameonly to były chyba pierwsze strony growe na których spędzałem sporo czasu. Patrze teraz na GO i chyba ledwie zipią, tylko dwóch redaktorów.
 

GrayFoxPL

Member
Great thread. My wife is from Bialystok and moved to the U.S. two years ago. I've been trying to learn Polish since. Going to see how much of this I can read.

Stealing our games, stealing our women!

Zblokujemy Wiedźmina 3, nikt spoza kraju nie dostanie, ni chuja!
 

GrayFoxPL

Member
Ojciec mi zawsze doradzal zeby sie trzymac z daleka od Polskich dziewczyn ....

Nawet Colin Farell nie wyrobił z naszą i spierdolił. A szkoda, jakby się poduczył języka to może Pasikowski by go wziął do PSY 3 i by była zajebioza.
 

GrayFoxPL

Member
W co chłopy gracie? U mnie 82% na liczniku w The Last of Us.

Głównie w TTT2 a jak nie(bo rodzina musi po necie latać i mi lagi robić:p) to mam z 50 pozaczynanych i nie wiem za co się zabrać.

Ale ostatnio:

Persona 2
Tales of cośtam f
Lollipop Chainsaw - zajebiste, jakby "nasi" robili.
 

Mr_Zombie

Member
Ja na razie nadrabiam zaległości: skończyłem niedawno Alan Wake a teraz w końcu kontynuuję przygodę mojego Sheparda w Mass Effect 3. Ciekawe, czy zakończenie faktycznie jest tak zjebane, jak można by wnioskować po reakcjach ludzi :lol
 

Ragus

Banned
Ja na razie nadrabiam zaległości: skończyłem niedawno Alan Wake a teraz w końcu kontynuuję przygodę mojego Sheparda w Mass Effect 3. Ciekawe, czy zakończenie faktycznie jest tak zjebane, jak można by wnioskować po reakcjach ludzi :lol

jest
 

Accoun

Member
Ostatnio jakoś w nic mi się nie chce (poprawka: NIC mi się nie chce. Nawet filmu/serialu wytrzymuje z 10 minut). Głównie teraz gram w popierdółki - Puzzle Quest, Faerie Solitaire, ale też np. powtarzam misje niefabularne w Peace Walkerze lub gram w te lżejsze Roguelike'i: Powder na PSP i Dungeons Of Dredmor na PC. Ewentualnie jeszcze w darmowe Shmupy i... Dooma z modem Real Guns Hardcore, dodajacym bronie i perki z CODa. Brzmi jak herezja, ale gra się wbrew pozorom przyjemnie - nadal ma mnóstwo dobrych rzeczy z oryginalnego Dooma i nadal potrafi być wyzwaniem.
Z ciekawości sprawdziłem też TurboCharged Arcade! The Sequel Episode, ale tu szybko odpadłem.


[EDIT]
W sumie nawet brzmi jakby tego dużo było, ale nie jest, a przynajmniej nie czasowo.
 

phaze

Member
Ja na razie nadrabiam zaległości: skończyłem niedawno Alan Wake a teraz w końcu kontynuuję przygodę mojego Sheparda w Mass Effect 3. Ciekawe, czy zakończenie faktycznie jest tak zjebane, jak można by wnioskować po reakcjach ludzi :lol

Jest straszliwe, chociaż nie widziałem "poprawionej" wersji to nie sądze by byli w stanie je naprawić

Nie gram obecnie w nic bo mój radeon 7850 padł 2 miechy temu i nie chce mi sie wysyłać go na gwarancje. Chyba Crysis 3 tak go wykończył.
 

GrayFoxPL

Member
iP8CmDbnN7SIv.jpg


Za każdym razem.

Jak byłem szczylem to dopiero robiliśmy hardcorowe grille. Nie ważne jaka pogoda, jak był zaplanowany to musiał się odbyć. Ulewa, zalewa nam piwnice - ładujemy mocniej pod grilla. Śnieg wszędzie, mróz, minus 20 - grzejemy się i wpierdzielamy kiełbaski.

A grill był domowej roboty, nie zgadniecie z czego tata go zespawał...


Głównie z byczego znaku ostrzegającego: "Nie Palić". Bez jaj :D.
 

Tawpgun

Member
Kto w PolskaGAF nie zie w Poslce?

Ja prawie cale zycie ziem w Stanow. Moje polskie nie jest asz tak dobre, ale moze byc. Polski jezyk was bardzo trudny... Ale chce mowic lepie.

i fuck accents
[/spoiler]maybe mixing polish and english wasn't a good idea on that last sentence.[/spoiler]

Also.

Byc.

Byc.

Byc.

heheheheheh

yo pan bialo, choc gotowac byc

I loved Polish-english humor as a kid.

Foka!
 

Mr_Zombie

Member
Jest straszliwe, chociaż nie widziałem "poprawionej" wersji to nie sądze by byli w stanie je naprawić

Mam wersję z poprawionym zakończeniem, także zobaczymy. W razie czego jestem przygotowany na najgorsze, więc gra może mnie już tylko zaskoczyć in plus. ;)
 

Doczu

Member
Chwilowo pykam na zmiane w Animal Crossing, Luigi's Mansion 2 i MH3. Nie mam niestety czasu odkurzyc stacjonarki, ciagle w biegu :( Ogolnie to kieszonki 4 LAJF!
 

Alastor

Member
Half-Life 2 i kilka modów (skończyłem teraz Minervę), Stacking, Valkyrie Profile 2 na PS2.

Jakoś pod koniec roku kupuję po raz drugi PS3 dla ostatnich gier na wyłączność (The Last of Us, Beyond, Puppeteer itp), Fat padł mi chyba w 2010.
 

Duriii

Member
No coś podobnego .... Polacy na GAFie.

Ja emigrowalem do Kanady w 84'ym roku to niestety mój Polski nie jest najlepszy.

Chyba nie jestem jedyny z Warszawy ? :)

Warszawski GAF zgłasza się!
Nawet jeśli nie jestem rodowitym warszawiakiem, mieszkam tutaj dopiero dwa i pół roku. Wcześniej mieszkałem przy granicy z Białorusią. Ktoś jeszcze jest tutaj z lubelskiego?

Może ten temat pomoże mi trochę z przejściem ze statusu Juniora na Membera? 62 posty od 2011 roku nie napawają optymizmem...
 

Ciastek3214

Junior Member
Warszawski GAF zgłasza się!
Nawet jeśli nie jestem rodowitym warszawiakiem, mieszkam tutaj dopiero dwa i pół roku. Wcześniej mieszkałem przy granicy z Białorusią. Ktoś jeszcze jest tutaj z lubelskiego?

Może ten temat pomoże mi trochę z przejściem ze statusu Juniora na Membera? 62 posty od 2011 roku nie napawają optymizmem...

Chuj z Memberem, wszyscy wiedzą że tag się liczy.
 

Gustav

Banned
Kto w PolskaGAF nie zie w Poslce?

Ja prawie cale zycie ziem w Stanow. Moje polskie nie jest asz tak dobre, ale moze byc. Polski jezyk was bardzo trudny... Ale chce mowic lepie.

i fuck accents
[/spoiler]maybe mixing polish and english wasn't a good idea on that last sentence.[/spoiler]

Also.

Byc.

Byc.

Byc.

heheheheheh

yo pan bialo, choc gotowac byc

I loved Polish-english humor as a kid.

Foka!

Zyje w Niemczech. Planuje sie dostac do USA, ale nie wiem jak. :(
 
A ten pan dzisiaj jadł kanapki z ziołem i popijał kompotem.

I'm on the verge of saying "fuck kompot dude!".

Seriously. It tastes disgusting... but it's so healthy.

Most polarising beverage to date. It's liquid torture.

Yuck.

Kto w PolskaGAF nie zie w Poslce?

Ja prawie cale zycie ziem w Stanow. Moje polskie nie jest asz tak dobre, ale moze byc. Polski jezyk was bardzo trudny... Ale chce mowic lepie.

i fuck accents
[/spoiler]maybe mixing polish and english wasn't a good idea on that last sentence.[/spoiler]

Also.

Byc.

Byc.

Byc.

heheheheheh

yo pan bialo, choc gotowac byc

I loved Polish-english humor as a kid.

Foka!

Homegrown' in Denmark ya'll.

I knew a japanese guy once whose name was Shousaku... I kept prenouncing his name as siusiak-u. Thank god he didn't understand polish. I felt terrible.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom