• Hey, guest user. Hope you're enjoying NeoGAF! Have you considered registering for an account? Come join us and add your take to the daily discourse.

GAF mówi po polsku, przynajmniej tutaj... (Polish language thread)

Status
Not open for further replies.

Tawpgun

Member
My cousin from Poland came over here for vacation last week. She is obsessed with America for some reason and speaks perfect English she taught herself.

But more importantly she brought polish candy.
 
Najlepsze to są Grzyby marynowane pfft.

Poza Prince Polo, uwielbiam Delicje:

zfH03sO.jpg
 
DUUUUDE

I completely forgot those! Talk about tasty kryptonite!

LOL I always thought I'm the only one who loves these. They seem kinda gross and slimy.

But they're like crack. We'd have them for Easter or Christmas every year and I usually finished off most of the jar before the formal dinner took place.
 

CassSept

Member
Ej nie gadajcie że Góralki takie dobre są. Przecież Ptasie Mleczko jest boskie, jak coś może lepsze być?
 

cryptic

Member
This is probably an extremely hard language to learn for a native English speaker looking to connect with roots right?
 

czk

Typical COD gamer
Ciekawe czy w podobnych tematach innych narodowosci jest tyle bluzgow?

Polacy chyba sa wyjatkowi ;).

Wiem, mam spierdalac :p.
 

Accoun

Member
Czemu ja to czytam na komórce, stojąc w kolejce sklepowej?

No nic, przy domu mam jeszcze jednego spożywczaka.
(ale Góralki są OK.)
 

Uzny

Member
no witam witam (siema insiak). Panowie... jebac slodycze, jaka wodeczke polecacie? Wyznajecie zasade "im taniej tym lepiej, byle procent ten sam", czy jestescie bardziej szlacheccy?
 

Uzny

Member
wiadomo. nie wiem czy wiesz, ale powolutku szykuje sie dzialkowiec 2.0 w metropolii (szczegoly molo zapoda na kilka tyg przed startem w halo arenie), ostatnio bardzo zasmucila nas twoja nieobecnosc.
 

Doczu

Member
no witam witam (siema insiak). Panowie... jebac slodycze, jaka wodeczke polecacie? Wyznajecie zasade "im taniej tym lepiej, byle procent ten sam", czy jestescie bardziej szlacheccy?

Ja za wodka za bardzo nie jestem, ale polecam Smirnoffa czarnego. Ogolnie to wodek ponizej 2 dych nie tykam, a jak tylko moge, to wale lyche.
 

CassSept

Member
Właśnie jestem po pierwszym w życiu spożyciu Góralek.

Hmmm, już sam zapach przy otwieraniu jest miodzio, rzeczywiście cholerstwo dobre jest. Czy lepsze niż ptasie mleczko nie wiem, ale ma potencjal, zwłaszcza że wyglądem szału nie robi hm hm hm.
 

Doczu

Member
Mam ziomka, ktory za mlodu wyjechal z matka do niemiec i tam teraz siedzi i konczy nauke. Za kazdym razem jak wpada do polski, to na start laduje co najmniej 5 grzeskow w czekoladzie. Na wyjazd kupuje je hurtowo, chlodzi i ma zapas na jakis czas. Jak twierdzi: nadrabia stracone dziecinstwo.
 

GrayFoxPL

Member
Dzisiaj razem z Bogusiem obchodzę urodziny.

ibfhJKE9VSHQFG.jpg


Szacunek dla nas kurwa w dupę zapierdolona wasza jebana mać!
 

Ciastek3214

Junior Member
Dzisiaj razem z Bogusiem obchodzę urodziny.

ibfhJKE9VSHQFG.jpg


Szacunek dla nas kurwa w dupę zapierdolona wasza jebana mać!

soplica-orzechowa-050l-36.jpg


To dostałem dzisiaj na spóźnioną imprezę urodzinową. Dobre? Możemy golnąć we dwóch na zdrowie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom